Dzisiaj jest: 21.5.2024, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Ogłoszenie:

Wszywka alkoholowa Esperal Tczew - Rumia - Wejherowo - Starogard Gdański

dodano: 2024.02.27 ważne do: 2024.05.27 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to środek stosowany w leczeniu alkoholizmu, zawierający disulfiram - substancję, która powoli rozpuszcza się i dostaje do krwiobiegu. Działając jako wszywka alkoholowa, Esperal blokuje pragnienie alkoholu u alkoholików poprzez reakcję z substancją zwalającą się z tabletki. Głównym celem tego leczenia jest pomóc osobom z problemem nadużywania alkoholu w utrzymaniu trzeźwości, poprzez uniemożliwienie im picia alkoholu z powodu reakcji disulfiramowej. Efektywność wszywki z Esperal zależy od regularności dawkowania oraz ilości spożywanego alkoholu przez pacjenta.
Metoda z wszywką alkoholową jest przeciwwskazana u osób z chorobą niedokrwienną serca, a także podczas znieczulenia miejscowego i odtrucia alkoholowego. W przypadku przepicia wszywki, możliwa jest bardzo silna reakcja disulfiramowa, która może zagrażać życiu. Dlatego ważne jest ścisłe monitorowanie pacjenta podczas stosowania Esperalu.
Kontakt
Esperal Gdańsk
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 41, 80-426 Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
druk wizytówek warszawa mijaldruk.com.pl/druk-cyfrowy/druk-wizytowek/