Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Ogłoszenie:

Zanurkuj w świat lekcji pływania z Baby Ink z Poznania

dodano: 2024.03.26 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:

Chcesz, żeby Twoje dziecko znalazło radość z pływania? Baby Ink to miejsce, gdzie maluchy uczą się bezpiecznej i przyjemnej techniki pływania pod okiem obeznanych trenerów!
Prowadzona przez nas oferta nauki pływania wycelowana jest do najmłodszych - od noworodków po dzieci w wieku przedszkolnym. To właśnie dzięki specjalnie wypracowanym programom nauczania, dopasowanym do wieku i umiejętności jakiegokolwiek dziecka, zapewniamy efektywny rozwój umiejętności pływania oraz budowanie pewności siebie w wodzie.
W Baby Ink kładziemy gigantyczny nacisk na bezpieczeństwo i komfort uczestników zajęć. Dlatego też nasze zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze basenu, a nasi wykwalifikowani instruktorzy troszczą się o to, żeby nauka była dla dzieci nie tylko efektywna, niemniej jednak również przyjemna i pełna korzystnych wrażeń.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej plywaniewpoznaniu.com, gdzie odnajdziesz więcej wiadomości o naszych programach nauczania, grafikach zajęć oraz opinie zadowolonych rodziców. Pozwól własnemu dziecku rozwinąć własne umiejętności w bezpieczny i przyjacielski sposób - wybierz Baby Ink, Twojego partnera w odkrywaniu tajemnic pływania!
 
Kontakt
Baby Ink
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.