Dzisiaj jest: 21.5.2024, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Ogłoszenie:

Sincofarm – dystrybutor materiałów medycznych

dodano: 2023.07.25 ważne do: 2023.10.23 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Hurtowni Farmaceutyczna Sincofarm oferuje zaopatrzenie dla aptek. Stawiamy na wysoką jakość, niezawodność i szeroki wybór materiałów medycznych oraz różnych produktów farmaceutycznych. Od lat dostarczamy najwyższej jakości produkty lecznicze dla aptek i placówek medycznych, gwarantując kompleksowe wsparcie w dostawach.

W Sincofarm zdajemy sobie sprawę, jak znacząca jest terminowość dostaw w branży farmaceutycznej. Dlatego dbamy o to, aby wszystkie zamówienia były realizowane ekspresowo. Dostarczamy towar do aptek za pośrednictwem pewnych firm kurierskich, gwarantujących bezpieczeństwo. Dzięki temu zamówienie dotrze w doskonałym stanie zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Nasza siła tkwi w zespole wykwalifikowanych i oddanych pracowników. W Sincofarm zatrudniamy ekspertów z branży farmaceutycznej, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu i fachowej wiedzy, służymy wsparciem na każdym kroku współpracy. Nasz zespół jest gotowy służyć radą w doborze odpowiednich produktów oraz zapewnić sprawną i profesjonalną obsługę zamówień.

W Sincofarm priorytetem jest wysoka jakość produktów, dlatego dysponujemy chłodzonym zapleczem magazynowym, co umożliwia przechowywanie produktów leczniczych w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze warunki przechowywania produktów leczniczych, co przekłada się na ich trwałość.

Sincofarm - hurtownia farmaceutyczna

tel: 780 176 006

e-mail: bok@sincofarm.pl

Kontakt
sincofarm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.