Dzisiaj jest: 15.7.2024, imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
Ogłoszenie:

Kursy rysunku na studia na kierunku architektura

dodano: 2023.07.02 ważne do: 2023.09.30 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy kursy rysunku architektonicznego, które zostały stworzone specjalnie dla osób, które planują kontynuować edukację na kierunkach związanych z architekturą. Nasze kursy prowadzone są w Krakowie przez doświadczoną kadrę naukową z renomowanych uczelni, takich jak Politechnika Krakowska, Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie, Uniwersytet Rzeszowski oraz Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie. Gwarantujemy solidną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu rysunku, modelowania i malowania różnymi technikami.
Solidna wiedza teoretyczna i praktyczna
Nasze kursy rysunku architektonicznego zostały opracowane tak, aby zapewnić Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminów na kierunki architektura. Dzięki doświadczonej kadrze naukowej z różnych renomowanych uczelni, możemy zagwarantować wysoką jakość edukacji. Zajęcia obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu rysunku, modelowania i malowania różnymi technikami. Będziesz miał możliwość rozwinięcia umiejętności w zakresie rysunku architektonicznego, studium martwej natury, studium postaci oraz historii sztuki. Naszym celem jest zapewnienie solidnych podstaw w dziedzinie rysunku, które będą niezbędne na dalszych etapach edukacji.


Kursy rysunku architektonicznego odbywają się w Krakowie i obejmują łącznie 240 godzin codziennych zajęć. Podczas zajęć będziesz miał możliwość pogłębienia swoich umiejętności w zakresie modelowania przestrzennego, studium martwej natury, studium postaci oraz historii sztuki. Dodatkowo, oferujemy 96 godzin zajęć w naszej pracowni multimedialnej, gdzie będziesz mógł zapoznać się z narzędziami i technikami animacji. Praca w pracowni multimedialnej pozwoli rozwijać umiejętności w obszarze grafiki komputerowej, a także poznać techniki animacji, które są coraz bardziej popularne w dziedzinie architektury i sztuki.


Krakowski Instytut Architektury i Sztuki wprowadzi Cię w fascynujący świat rysunku i grafiki. Podczas kursu będziesz miał możliwość zapoznania się z różnymi technikami, takimi jak akwarele, flamastry, aerografy czy ołówek. Nasz program kursu został stworzony tak, aby zapewnić wszechstronne przygotowanie do egzaminów na wydziały architektury na uczelniach w całej Polsce. Dzięki opanowaniu różnych technik rysunku i grafiki, będziesz miał większe szanse na sukces w procesie rekrutacyjnym.


Jeśli marzysz o karierze w dziedzinie architektury, grafiki, malarstwa, historii sztuki czy wzornictwa przemysłowego, to nasze kursy rysunku architektonicznego są dla Ciebie. Dzięki doświadczonej kadrze naukowej, solidnej wiedzy teoretycznej oraz intensywnym zajęciom praktycznym, zapewnimy Ci odpowiednie przygotowanie do egzaminów wstępnych.
Kontakt:
Krakowski Instytut Architektury i Sztuki


tel: 501 026 914


info@instytut-krakow.pl


Kraków, ul. Garncarska 5

Kontakt
kursrysunku
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.